podmínkami.

Změna hesla podle uživatelského jména



Změna hesla podle e-mailu

  • Nejbližší akce

  • Nejnovější komentáře

    • Johanka Vachtová | před 2 měsíci
      Malše splutí
      ahoj taky pojedu na tu Malši
    • . Vachťák | před 2 měsíci
      Malše splutí
      Jedu, auto 8 míst
    • . Vachťák | před 2 měsíci
      Malše splutí
      Přihlašujte se do diskuze.
    • Jan Šíma | před 3 měsíci
      bazén
      půjde i Honzík Šíma
    • Michal Špiroch | před 3 měsíci
      bazén
      +1 švagr
  • Nejnovější zprávy z fóra

    • Tento rok ještě nepřibyl žádný komentář.
Zpět na Fórum

Rakousko2017

Michal Špiroch | starší než rok

Ahoj vespolek,

 5.5. - 8.5. plánujeme vyrazit do Rakouska na vodu obtížnosti II-III. V plánu je zatím Salza a pak se uvidí jestli Enns, Saalach, Steyer nebo Moll? Tak zjišťuju kdo by měl zájem. Zatím je nás 5.